Diğer Projeler

İşbirliği Yaptığımız Diğer Projeler TELEFERİK ÇEVRESİ PEYZAJ UYGULAMA   KAVŞAK – REFÜJ – GÖBEK ALANLARINDA PEYZAJ BAKIM ÇALIŞMALARI

By ÜçRenk Peyzaj 2 hafta ago

Lotus Bağ Konutları

buraya yazabilirsin :))  

By ÜçRenk Peyzaj 2 hafta ago

Ankara Atlı Spor Kulübü

Ankara Atlı Spor kulübü yürüme yolları çevresine 50.000 adet Juniperus Sabina(Sabın Ardıç) ve 400 adet Cedrus atlantica glauca (Mavi Atlas Sediri) bitkisi ile yaptığımız Bitkisel Uygulamamız.Toplamda 1 ay süre süre zarfında bu uygulamayı teslim ettik. Eğlenceli ve bir o kadarda öğretici bir işti.

By Cihan Taşdemir 3 sene ago

Behzatoğlu Konutları

Proje alanımız Ankara Batıkent sınırları içerisinde bulunmaktadır. Toplamda 15000 m2 lik alanda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları yapılmıştır. Bunlar Sert Zemin , ibreli – yapraklı ağaç ve çalı dikimi ve rulo çim serimi işleri yapılmıştır. 10 kişilik uzman ekibimizle , 40 gün içerisinde tamamlanarak proje sahibine teslim edilmiştir.

By Cihan Taşdemir 3 sene ago

Atlas Üniversitesi Çevre Düzenleme

Atlas Üniversitesi Kampüs alanında Rulo Çim Serimi uygulamasını gerçekleştirdik.Alanın Bitkisel Toprak ihtiyacı giderildikten sonra alan tesviyesi yapılıp çim serimine geçildi. 10000 M2’lik alanda 1 aylık bir çalışmayla uzman ekiplerimiz tarafından başarılı bir çim serimi uygulaması yapıldı.

By Cihan Taşdemir 3 sene ago

Gün Işığı Konakları

Proje İstanbul Gün ışığı Konutlarıydı. 350 M2 alanda rulo çim serimi ve otomatik sulama sistemi uygulamalarını gerçekleştirdik. Sulama sistemi alana uygulandıktan sonra bitkisel toprak serimi,alan tesviyesi ve çim serimi işlemlerini yaptık. “Üç Renk Peyzaj” olarak 3 kişilik uzman bir ekiple 4 günde projemizi bitirdik. Projemizi zamanında başarılı bir şekilde proje sahibine teslim ettik.

By Cihan Taşdemir 3 sene ago

Kütük Evler

Projemizin adı İstanbul Kemerburgaz Kütükevler. 400 m2 lik alana sahip projemizde bahçe bakımı , alan tesviyesi ve rulo çim uygulamalarımızı yaptık. “Üç Renk Peyzaj”olarak 5 kişilik uzman ekibimizle 2 gün içerisinde projemizi başarılı bir şekilde teslim ettik.

By Cihan Taşdemir 3 sene ago