Üç Renk Peyzaj

2012 den beri yürüttüğümüz çalışmalarımızı sizlere daha iyi hizmet vermek adına " Üç Renk Peyzaj " çatısı altında toplayıp kurumsallaştırdık. 

Bahçe bakım onarım çalışmalarından çim üretimine, iç dış mekan bitki temininden, otomatik sulama sistemlerinin kurulumuna kadar her konuda uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Konu üzerinde yıllardır çalışmamızdan doğan deneyimlerimizin verdiği tecrübeyle sizlere en uygun peyzaj projeleri tasarlıyor, planlama ve uygulamasını bizzat kendi uzman ekibimizle yapıyoruz.

Ayrıca peyzaj projelerinizde uzman görüşlerimizi sizlerle paylaşmaktan çekinmiyor, projelerinize danışmanlık hizmeti de veriyoruz. 

Her türlü peyzaj projeleriniz için bizden teklif almadan karar vermeyin !

"ÜÇRENK" firma adımız ve logo renklerimiz nerden geliyor?
Kurucu
Bu hikaye üniversite son sınıfta yapılmış olan bir projenin serüvenidir. Anakaramızı oluşturan en büyük 3 rengin projeye yansıtılma işiydi. Üzerinde yaşadığımız yeryüzüne baktığımızda : sırasıyla kahve renginin toprağı ; yeşil rengin doğayı ; mavi rengin ise gökyüzünü ve suyu temsil ettiği bir konsepti.
Firmamızı kurma sürecinde firma kimliğimizi de bu 3 renk konsepti üzerine oluşturmaya karar verdik. Logomuzu da tüm yaşamı özünde toplayan bu 3 renkten tasarlamayı uygun gördük.
Firma olarak bizler, bu konsept ışığında kurumsal olarak hareket etmenin ve hedeflerimize ulaşmanın sağlam ve etkili bir yol olduğuna inanıyoruz.
” Konsepti olmayan hiçbir proje ve plandan başarı bekleyemezsiniz ” özlü sözü ile sizlerle beraber bu yolda hedeflerimize ulaşmak ümidiyle...

Merhabalar,

Bizler  ‘ Her doğru işin doğru bir zamanı vardır " gayesi ile Üç Renk Peyzaj " ailesi olarak artık buradayız. Her anı dolu dolu , bilgi ve tecrübe biriktirerek geçirdiğimiz sekiz sene sonunda kurumsallaşma ve sizlere daha iyi hizmet sunabilme adına ilk adımı attık.

Uzman ekibimizle birlikte " Üç Renk Peyzaj " çatısı altında uzun bir yola girmiş bulunmaktayız. Mesleği ve görevi ne olursa olsun kendine güvenen , ülkesine hizmet eden , güzel ve yararlı işler yapan , iş ahlakı ve dürüstlük hedefi olan, kişi kurum veya kuruluşların arkasında olmayı hedefliyoruz.

Bizlerde bundan hareketle " Üç Renk Peyzaj " ailesi olarak en doğru ve en uygun fiyat ve teklif seçenekleriyle hizmet vermek istiyoruz. Bu yolda sizlerle tanışmak ve hep birlikte yaşadığımız çevreyi güzelleştirmeyi diliyoruz… 

Cihan Taşdemir
Kurucu /Peyzaj mimarı