İç ve Dış Mekan Bitki Temini

İç ve dış mekan bitki satışı hizmeti sunan profesyonel bir firma olarak, modern mimari dinamiklere uygun dekoru yaşam alanlarınızda uygulayabilmenizi sağlayan birden fazla bitki türü ile sizleri buluşturuyoruz. Ülkemizde ve dünya genelinde son yıllarda modern mimarinin gelişimi ile önemi artan peyzaj çalışmalarında, farklı renklerde, türlerde bitkilerin, dış mekan süs bitkileri çeşitlerinin kullanımı görsel bir şöleni yaratmaya imkan sağlar. Bu görsel güzelliğe resmi kuruluşlarda veya yaşam alanlarınızda sahip olmak istiyorsanız, Üçrenk Peyzaj olarak sunduğumuz bitki satış ve peyzaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmet hakkında kapsamlı bilgi edinmek, fiyat için teklif almak amacıyla “+905539561185“ telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İç Mekan Bitki Satışında Geniş Yelpazeye Erişme Şansı

İç mekan bitkileri, ev, ofis, şirket, alışveriş merkezi, kafe ve restoran gibi alanlarda mekan içinde doğal havayı yaratan ve hoş duyguları uyandıran bitki çeşitleridir. Eğer iç mekan bitkileri ile bir peyzaj çalışması yapma amacındaysanız, mekanının dekorasyon unsurlarına göre bit ki seçimi yapabilmeniz gerekir. Biz bu konuda yanınızda yer alıyor, faklı türlerde ve renklerde olan geniş bir iç mekan bitki yelpazesini sizler sunuyoruz.

Çekici görünümü dikkat çeken ve düşük ışığı dahi tolare edebilen Agleonema, ideal su oranı ile en canlı halin koruyabilen Aspidistra gibi iç mekan bitki türlerini satış hizmetimiz kapsamında edinebilirsiniz. İç mekan peyzaj bitkileri arasında popüler olan Succulent, Dracaenas, Philodendrons bitkilerine geniş yelpazemizden ulaşabilirsiniz. Son yılların trend dekorasyonu olan ve konutlarda, resmi kuruluşlarda dahi tercih edilen İskandinav ve Endüstriyel dekorasyona uygun bitki çeşitlerini sizler için sunuyoruz. Bu stilde doğadaki büyülü havayı iç mekana alan eğreltiler, dağ palmiyesi, Aleo Vera, Dua Çiçeği, Aglaonema gibi yeşil yaprakları ön plana alan seçenekleri müşteri odaklı fiyatlarımız dahilinde edinebilirsiniz. Üç Renk olarak aklınızdaki sorulara yanıt verdiğimiz, “+905539561185“ telefon hattımızdan bizlere ulaşarak, fiyat teklifini önceden alma imkanına sahipsiniz.

Dış Mekan Bitki Satışında Modern Mimariye Uygun Seçeneklere Ulaşın

İç ve dış mekan peyzaj bitki çeşitleri dediğimizde aklınıza sadece yeşil yaprakları ön plana alan bitkiler gelmemelidir. Özellikle 3 ayrı rengi yansıtan peyzaj çalışmalarımızda da tercih ettiğimiz canlı renklere sahip çiçekler, modern mimariye mükemmel eşlik ederler. Bu çiçek türleri dış mekanda da görsel açıdan dikkat çekici alanları yaratırlar.

Modern stildeki dış mekan peyzaj çalışmalarımızda, ağaç çeşitleri(yapraklı-ibreli),çalı, mevsimlik veya çok yıllık çiçek türleri, yer örtücü olarak kullanıma uygun bitkiler tercih ediyoruz. Büyük veya küçük ölçekli peyzaj çalışmasında kullanılabilecek rengarenk çiçek türlerini satış hizmetimiz kapsamında sizlere sunuyoruz. Tüm Türkiye genelinde, özellikle Ankara ve çevresinde verdiğimiz profesyonel hizmetimiz kapsamında, en sağlıklı ve canlı görünümlü çiçek türlerini sizlerle buluşturuyor. İç ve dış mekan bitki satışı, sulama sistemi kurulumu ve peyzaj hizmetimize dair fiyat teklifi almak için “+905539561185“ destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dış Mekan Bitki Satışında Park ve Bahçelere Uygun Bitkiler

Dış mekan bitki satışına yönelik oluşturduğumuz yelpaze oldukça geniş bir yapıdadır. Bu alandaki peyzaj çalışmalarının en iyi şekilde gerçekleşebilmesi için öncelikle uygun ve sağlıklı bir zeminin yaratılması gerekir. Bu nedenle birçok bitki türlerinin haricinde ekilebilir doğal çim seçeneklerini de sizlere sunuyoruz. Çim tiplerimiz veya çimlendirme çalışmalarımız sayesinde site, villa bahçelerinde, alışveriş merkezi bahçelerinde çok daha hoş bir görünümü yakalayabilirsiniz. Ayrıca rulo çim temini için  müşteri odaklı fiyatlarımızı öğrenmek yada çim ekimi hizmetimizden peyzaj hizmetimiz kapsamında yararlanmak için “+905539561185“ numaralı telefon hattımızı arayarak rahatlıkla, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Park ve bahçe peyzajı için rulo çim satışı ve çimlendirme çalışmalarımıza ek olarak estetik bir görünümü yaratan bitki türlerini sizler ile buluşturuyoruz. Sizinde park ve bahçe alanlarında peyzaj açısından modern bir görüntüyü elde edebilmeniz için hem peyzaj hizmetimizi hem de dış mekan bitki temini hizmetimizi sunuyoruz.

İç ve Dış Mekana Uygun Rengarenk Çiçek Türleri Satışında Doğru Adres

İç ve dış mekanlarda bitkiler ile bambaşka bir hava yaratmak için ibreli ve  yapraklı bitkilerin yanında çalı,sarılıcı bitkiler,formlu bitkiler tek- çok yıllık çiçek türlerini de tercih etmek gerekir. Bu kapsamda eğer dış mekan için bir bitki seçimi yapıyorsanız , tercih ettiğiniz türün dış şartlarda yaşamını sürdürebilen bir bitki türü olması gerekir.. Üç Renk şirketi olarak sizlere bu konuda geniş bir yelpaze sunuyoruz.

 Diğer yandan tek ve çok yıllık çiçek türlerini, ibreli ve  yapraklı bitkileri ve bodur iç mekan bitkileri , bir araya getirdiğimiz geniş bir çalışma ardından ise çarpıcı bir dekora sahip olabilirsiniz. Peyzaj çalışmalarımızda özellikle trend konseptleri tercih ederek ve farklı bitki türlerini ustaca bir araya kullanarak, başarılı sonuçlara ulaşıyoruz.

Diğer yandan tüm bitkilerin profesyonel bir şekilde ekilmesini ve bakımının yapılmasını istiyorsanız, bahçenizi tasarlayacağımız peyzaj hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. “+905539561185“ numaralı destek hattımızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde iç ve dış mekan bitki satışı hizmeti verdiğimiz tüm çiçek türlerimizi ve peyzaj hizmet fiyatlarımızı öğrenebilme şansına sahipsiniz.