Diğer Projeler

İşbirliği Yaptığımız Diğer Projeler TELEFERİK ÇEVRESİ PEYZAJ UYGULAMA   KAVŞAK – REFÜJ – GÖBEK ALANLARINDA PEYZAJ BAKIM ÇALIŞMALARI

By ÜçRenk Peyzaj 2 hafta ago

Lotus Bağ Konutları

buraya yazabilirsin :))  

By ÜçRenk Peyzaj 2 hafta ago

Ankara Büyükşehir Belediyesi

Ankara ili göbek ve refüj noktalarında toplamda 100.000 adet çiçek ve 1000 adet çalı grubu ile bitkisel peyzaj uygulaması kapsamında 1 ay süren yoğun bir çalışma sonunda projemizi bitirdik. Daha kapsamlı ve nitelikli projelerinizde sizlerle olmayı ümit ediyoruz.  

By Cihan Taşdemir 3 sene ago

Ankara Bölge Mahkemesi

Ankara bölge idare mahkemesi 10000 m2 lik alan içerisine bitkisel peyzaj kapsamında peyzaj bakım ve uygulama hizmeti verdik. 1000 adet çiçek ve 100 adet ibreli ve yapraklı ağaç, 50 kg N.P.K gübresi ve 500 kg Organik gübre kullandık.10 günlük yoğun bir çalışma sonucunda alanımızı sorunsuz bir şekilde teslim etmenin mutluluğunu yaşadık.  

By Cihan Taşdemir 3 sene ago

Atlas Üniversitesi Çevre Düzenleme

Atlas Üniversitesi Kampüs alanında Rulo Çim Serimi uygulamasını gerçekleştirdik.Alanın Bitkisel Toprak ihtiyacı giderildikten sonra alan tesviyesi yapılıp çim serimine geçildi. 10000 M2’lik alanda 1 aylık bir çalışmayla uzman ekiplerimiz tarafından başarılı bir çim serimi uygulaması yapıldı.

By Cihan Taşdemir 3 sene ago

Gün Işığı Konakları

Proje İstanbul Gün ışığı Konutlarıydı. 350 M2 alanda rulo çim serimi ve otomatik sulama sistemi uygulamalarını gerçekleştirdik. Sulama sistemi alana uygulandıktan sonra bitkisel toprak serimi,alan tesviyesi ve çim serimi işlemlerini yaptık. “Üç Renk Peyzaj” olarak 3 kişilik uzman bir ekiple 4 günde projemizi bitirdik. Projemizi zamanında başarılı bir şekilde proje sahibine teslim ettik.

By Cihan Taşdemir 3 sene ago